UAH
Інформація про компанію Шаповалов С.О., ФОП в Львів (Україна) : Allbiz
EasySales+
Відгуків: 26
Шаповалов С.О., ФОП
+38 (096) 367-67-63

Про підприємство Шаповалов С.О., ФОП

   Фізична особа підприємець Шаповалов Сергій Олександрович є виробником форм для виготовлення сирів, технологічної полімерної тари, Фільт для очищення води на базі ТОВ "Пластар", заснованого в 1999 році.
   На сьогоднішній день наша фірма - це одне з найбільш динамічних і прогресивних підприємств України у сфері виробництва технологічної тари і сирні форми з полімерних матеріалів. Постійне оновлення парку високотехнологічного обладнання провідних світових виробників, висока кваліфікація персоналу, дозволяють нам бути на передових позиціях в даній області в Україні. Використання високоякісних полімерів, барвників та різноманітних добавок дає нам можливість виробляти продукцію європейського рівня, яка відповідає вимогам замовника та одночасно задовольняє екологічні, санітарні та інші норми.
   Споживачі продукції - потужні підприємства в сфері виробництва сирів типу "Гауда", "Чеддер", "Російський", "Голландський", "Камамбер» та інші.
   Запрошуємо до співпраці всіх, кого зацікавила продукція фірми "Пластар", хто цінує відносини, які базуються на партнерстві, прозорості, на взаємній повазі і розумінні.

LiveInternet

Опис

Вся інформація про компанії Шаповалов С.О., ФОП.