UAH
Установка надкритичної со2-екстракції в Львів від інтернет-магазина Шаповалов С.О., ФОП | Купити Установка надкритичної СО2-екстракції Львів (Україна) | Шаповалов С.О., ФОП : Allbiz
EasySales+
Відгуків: 27
Шаповалов С.О., ФОП
+38 (096) 367-67-63
Установка надкритичної СО2-екстракції
 • Установка надкритичної СО2-екстракції

Установка надкритичної СО2-екстракції

Код:30
В наявності
Ціна:
3550912.47 грн
Країна виробник:Україна
Оплата:
 • Безготівковий,
 • Visa/Mastercard,
 • MoneyGram,
 • Western Union
 • Детально
Доставка:
 • Самовивіз,
 • Кур'єр,
 • Транспортна компанія,
 • Нова Пошта
 • Детально
Опис

Екстракція із застосуванням діоксиду вуглецю (СО2) - це щадний спосіб виробництва концентрованих рослинних екстрактів, в яких не залишається розчинника.

Цей метод дозволяє отримати екстракти, близькі за складом натуральної сировини, що неможливо за класичних методів екстракції.

СО2 – екстракти – новий вид екстрагування активних інгредієнтів з рослинної сировини при високому тиску в середовищі вуглекислого газу. Вуглекислий газ не здатний окислювати або пошкоджувати корисні компоненти рослин. При високому тиску вуглекислий газ скраплюється, він стає таким же щільним, як рідина, але залишається всепроникним, як газ. У цих умовах рослинна сировина переходить у рідку фазу, при цьому не потрібно ніяких хімічних розчинників і домішок. Після процесу екстракції тиск повертають у норму, надлишок вуглекислого газ випаровується, залишаються лише розріджені фрагменти рослин, що повністю зберегли всі корисні властивості.

Пропонована промислова установка забезпечує:

- одержання екстрактів та окремих фракцій для фармацевтичної, косметологічної та харчової промисловості без застосування органічних розчинників з натуральної сировини; - отримання екстрактів методом, що виключає деградацію та трансформацію біологічно активних компонентів з використанням як флюїд діоксид вуглецю;

- Високу екологічність процесу, що виключає забруднення навколишнього середовища та продукції; - можливість виробництва широкої гами продукції простим варіюванням робочими параметрами процесу; - сумісність вироблених продуктів з існуючими технологічними процесами у фармацевтичному та харчовому виробництві;

- отримання екстрактів з твердої та рідкої рослинної та тваринної сировини;

- Отримання окремих фракцій з підвищеним вмістом цільового компонента;

- одержання висококонцентрованих екстрактів або їх фракцій без залишку розчинника та зі збереженим складом біологічно активних речовин у їх нативному (природному) співвідношенні; - мікробіологічну чистоту готової продукції за рахунок ефекту декомпресії.

Виробники СКФ СО2 - екстракції пропонують до продажу своє обладнання за наступними цінами: фірми Thar Technologies, Inc. (США), EdenLabs, LLC. (США) - тільки лабораторне обладнання вартістю від 70 тисяч US $; Waterscorp. (Німеччина), SITEC (Швейцарія) - пілотні установки з робочим об'ємом екстрактора 5 літрів вартістю 120 - 165 тисяч US$; Waterscorp. (Німеччина), Separex (Франція) - промислові установки з робочим об'ємом екстрактора 24 літри вартістю від 530 тисяч US $ Вироблені нами установки при однакових технічних характеристиках можуть пропонуватися нами за ціною 90 тисяч US $. з об'ємом екстрактора 5 літрів; за ціною 130 тисяч доларів США. з об'ємом екстрактора 24 літри.

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Тиск екстракції, РЕ до 400 кг/см2
Тиск витримки, РВ до 400 кг/см2
Об'єм екстрактора, VЕ 5; 12; 24(2х12) л
Кількість сепараторів 2
Об'єм сепаратора, VС 1 л
Продуктивність насоса Qн 2 л/хв
Робоче середовище - екстрагент СО2
Режим роботи

Циркуляційний - по замкнутому контуру

Встановлення тиску

Ручна та автомат

Встановлення температур Ручна та автомат
Встановлення витрати Ручна
Температура робочого середовища в екстракторі

Регульована до 800°С

Витрата робочого середовища Q Регульований до 2 л/хв
Потужність насосу

5 кВт

Потужність нагрівачів 6 Χ 1,5 кВт + 2 Х 1кВт
Габарити компресора 820Χ770Χ440 мм
Габарити технологічної шафи 1620Χ630Χ330 мм
Характеристики:
Країна виробник:Україна
Інформація актуальна: 18.05.2024

Детальніше

Неймовірна ціна на Установка надкритичної СО2-екстракції в Львів (Україна) від компанії Шаповалов С.О., ФОП.
Способи доставки
Способи оплати
LiveInternet